Logo voor mobile spray tanning

Datum start: 20-10-2011

Datum einde: 11-11-2011

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
beeldgrip

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben opzoek naar een stijlvol en hip logo. Het moet direct duidelijk zijn wat voor bedrijf het is maar tegelijkertijd moet het onderscheidend zijn van de concurrentie.

Zelf heb ik de slogan "Brings the tan to you" bedacht en wilde dat graag in mijn logo verwerken. Maar nieuwe pakkende slogans zijn zeker welkom!

Bedrijfsomschrijving


Natural Tan is opgericht in 2011 met de gedachte om zowel in salons als aan huis klanten te voorzien van een mooie gebronsde huid.
Met een kleurtje voelen we ons lekkerder, zelfverzekerder en zien we er gezonder uit
Met een speciale spraytanning machine wordt een tanningvloeistof verneveld op de huid aangebracht. Het resultaat is direct een egaal bruine teint die er volkomen natuurlijk gekleurd uitziet!

Doelgroep


Voor zowel mannen als vrouwen vanaf 18 jaar die uiterlijke verzorging belangrijk vinden maar die zich tevens bewust zijn van de schadelijke straling (uv) van de zonnebank.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het moet een stijlvol hip maar strak logo zijn meten bruin tinten (terracotta kleuren)
Dit lijken mij mooie kleuren maar je bent er vrij in om andere kleuren te kiezen.

Designer: Alfred Leemhuis Alfred Leemhuis
logo_huisstijl-alfred-leemhuis-P2uW65Gy

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.