Geen commentaar
Logo voor onze tegendraadse bierbrouwerij
- Wedstrijd van: oersoep
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 26-09-2011
Datum einde: 24-10-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

En weer even heel iets anders..

Hierbij! Er volgen er nog een paar..

Klinkt als een mooi concept! Hierbij mijn bijdrage.
Groeten, Anna
Beste Anna,
Een eenvoudig en rauw logo! Dat is een van de dingen waar we van houden.
Het lettertype is overigens niet onze voorkeur, daarin houden we meer van een strak of grungy (zoals de fles) font. Hoewel we het moeilijk vinden om te zeggen waar het logo verder nog aan zou schorten, hebben we toch het gevoel dat dit het nog niet helemaal is.
De gekozen stijl is erg mooi en mocht je nog meer willen inzenden, dan zien we dit met spanning tegemoet.
Dank en groet,
Sander en Kick
Oersoep
Dank voor deze reactie! Ik zal nog eens verder brainstormen..
Groet, Anna
Dag Anna,
Onze opdracht gaat de laatste paar dagen in. We vonden jouw inzending en de ontwerpen die je bij andere wedstrijden hebt ingeleverd erg sterk en vroegen ons af of je nog op een ander idee bent gekomen. Bij de vorige inzending is de basis een fles, wat visueel problemen geeft als we deze op een flessenetiket afdrukken. Wij zouden het leuk vinden als je nog de mogelijkheid ziet om een ontwerp aan te leveren.
In ieder geval dank voor je moeite tot nu toe, groet,
Sander en Kick
Goed om te horen. Ik ben al begonnen, morgen zal ik wat nieuwe voorstellen plaatsen!
Groet, Anna