Geen commentaar
Logo voor onze tegendraadse bierbrouwerij
- Wedstrijd van: oersoep
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 26-09-2011
Datum einde: 24-10-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Alcatch,
Leuk back to the future element, strak logo.
Groet,
Sander en Kick

Mijn logoconcept voor Oersoepbrouwerij,
De O is tegelijkertijd een heer met een deftige snor, wat zich richt op
\"Je kan ons product eerder vergelijken met luxe wijn dan met pils: qua doelgroep/markt/prijs\"
\" - richt zich niet op de pilsdrinker \"
Beste Aicatch,
Bedankt voor je ontwerp. We vinden het logo te traditioneel (banner). We willen een serieuze uitstraling, het snorretje is speels maar heeft niet onze voorkeur. Het lettertype is niet strak genoeg.
Dank en groet,
Sander en Kick