Geen commentaar
Logo/huisstijl voor fotograaf
- Wedstrijd van: KarinR
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 04-11-2016
Datum einde: 18-11-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Karin,
Het lato font is gebruikt. Omdat het font iets voller is heb ik het beeldmerk ook iets voller gemaakt. Schaduweffect iets anders toegepast. In dit overzicht zijn alle logo's exact hetzelfde. Zo zie je effect van het ontwerp op verschillende achtergronden.
Groet,
Karin

Of zo.
Vind ik minder mooi door de suggestie van het glimmende blauw. Het open logo (letters in kleur / rest wit) vind ik mooier dan zo opgevuld. Heb je evt nog ideeen voor een variatie op wit? Anders moet ik het misschien houden bij alleen kleur en geen diepte.
Nog één vraag, zou ik het logo (de basis, het open logo) nog mogen zien met het lato lettertype eronder? Of past dat niet bij elkaar?
Laat ik je nog even zien.

Geen commentaar
En met een lichte achtergrond.
Zo spreekt het je minder aan?
Ja, op de een of andere manier vind ik dat reliëf er niet zo mooi uitkomen. Wel op een donkere achtergrond.

Geen commentaar
Bij dit logo het font Lato gebruikt. Voor het idee/gevoel een papierstructuur gebruikt. Logo hieronder hetzelfde font, nu met schaduw. Je weet als je, fhaneklijk van je browser, met 2 klikken of met de rechtermuisknop het originele formaat kunt zien?
Ja dat wist ik. Wauw, ik vind dit echt heel erg mooi! Dat wordt moeilijk kiezen... Ik moet het even laten bezinken, vind het echt super, dank je wel. :)
Ah top! Leuk om te lezen....... Weet je al waar je wilt laten drukken? Hier kun je nl een samplebox aanvragen. https://www.dwcprint.nl/samplebox-aanvragen Papier met structuur geeft een extra beleving. (geen aandelen, alleen handig :) )
:) dank voor de tip!

Geen commentaar
Ik denk dat ik deze het mooiste vind. Is die diepte op een witte achtergrond ook te zien?
Laat ik je morgen even zien.

Geen commentaar
Hoi Karin,
Nav je input en moodboard verschillende kleuren en achtergronden.Hoe vind je het zo?
Groet,
Karin
Deze vind ik qua kleuren het mooist. Zou je, om het logo wat meer 'body' te geven, iets van diepte in de lijnen aan kunnen brengen?
En graag zou ik het ontwerp ook zien met het onderschrift in een ander lettertype (lato of een dergelijk lettertype).

Geen commentaar

Geen commentaar
Hoi Karin,
Het logo met een witte achtergrond. En wat kleurtjes verwerkt. Is er een kleur die je in het bijzonder aanspreekt?
Groet,
Karin
Dit is niet helemaal wat ik bedoelde. :) Ik zou ook graag idd het logo zwart op wit hebben, maar ook kleur op wit. Mag dan ook met meerdere kleuren, maar wel graag op wit ivm de site en voor briefpapier, facturen etc. Ik vind een blauwtint wel mooi, en bijv een tint die daar mooi bij past. Ik zal zelf ook even kijken naar combinaties. Zou je wat voorstellen willen doen, want het logo zelf vind ik echt erg mooi!
Ik heb een bestand toegevoegd met een soort van moodboardje wb kleuren. Een frisse kleur blauw met bruin, evt in combinatie met zwart en/of wit. Wellicht zou ik ook op bruin papier visitekaartjes willen laten drukken.

Geen commentaar
Thanks! Het ontwerp is aangepast. Hoe vind je het zo?
Jaa, super! Erg mooi! Zou je voor mij ook een ontwerp willen maken voor op een witte achtergrond? De basis van de cirkel met de letters zo vind ik erg mooi, voor op wit (website, offertes & facturen) mag er wel wat kleur inzitten. Wb het lettertype onder het logo zelf moet ik nog even bedenken of ik daar misschien nog een ander lettertype zou willen zien.

Geen commentaar
Mooi! Zou ik de poten van de K ook even lang mogen zien? Dus dat de knik in het midden zit zeg maar? Ik vind het ontwerp erg aansprekend, dank je wel!