Geen commentaar
Mijn merk heeft "smoel" nodig om de markt te winnen met smaak
- Wedstrijd van: kookookeens.nl
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 24-01-2015
Datum einde: 07-02-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
 Petje
                Petje
             
                                                     
                                                    Geen commentaar
 
                                                    Geen commentaar
Hoi Opdrachtgever
Dank u wel voor de feedback ik heb hem aangepast en de blauwe kleur veranderd ik vond hem zelf iets te pastel ik hoor graag uw feedback 
Met creatieve groeten Petje
Frisser inderdaad! Als laatste dan toch nog andersom. Merk beneden en ziltzaam lekker bovenin. Heel misschien nog knipoog naar de zee door rondje als patrijspoortdeksel vorm te geven in extra ontwerp?
 
                                                    Geen commentaar
Deze vind ik mooier inderdaad. De vogels mogen weg en ziltzaam lekker misschien iets strakker lettertype?
Verder blijf ik twijfelen bij de kleur blauw die je toepast, wat denk jij?
 
                                                    Geen commentaar
De vogels mogen weg en ik denk dat de "t" van zilt iets duidelijker mag ten opzichte van de l ernaast.
 
                                                    Geen commentaar
Graag zie ik de slogan Ziltzaam lekker eronder in plaats van k&kmaaltijden;.
Ik wordt niet echt geraakt door de champignonachtige achtergrond. Wat is de motivatie?
Hallo Zilt-E,
Daar zat niks achter puur dat ik van uw foto een vectorbestand heb gemaakt en een soort brug /waterkering erom heen gewoon echt simpel dus maar zal uw feedback toepassen op de nieuwe inzendingen.
met creatieve groeten |petje
 Nederland
                                        Nederland
                                     France
                                        France
                                     Deutschland
                                        Deutschland
                                     Österreich
                                        Österreich
                                     United Kingdom
                                        United Kingdom
                                     International
                                        International
                                    