Moderne huisstijl voor klimaatvriendelijk nieuwbouwproject

Datum start: 25-02-2011

Datum einde: 14-03-2011

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
sasOntwerpt

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een logo en huisstijl voor deze nieuw te realiseren woonwijk in Wissenkerke. De naam van het project is Natuurlijk Wissenkerke. Deze naam staat overigens nog niet vast en we staan open voor alternatieven.

Bedrijfsomschrijving


Het project bestaat uit circa 30 koopwoningen en is bijzonder te noemen. Allereerst omdat er diverse ontwikkelaars en bouwers op intensieve wijze samenwerken. Te tweede worden de woningen Passief tot Co2 neutraal gebouwd. Dit betekent dat de woningen worden gebouwd van duurzame materialen aangevuld met energiezuinige technieken. Hierdoor is iedere woning vriendelijk voor het klimaat en voor de portemonnee. De energiebesparing van een aantal types gaat dusdanig ver dat de nota van het energiebedrijf nagenoeg nul is. De architectuur is modern en strak.

Doelgroep


Behoudens starters, wordt er voor iedere doelgroep een bepaald huis gebouwd. Wat we tegenkomen zijn:
2/1 kapwoningen, vrijstaande woningen, patiowoningen, levensloopbestendige woningen.
Dit betekent dat wij ons richten op:
- DINKY'S
- gezinnen met jonge kinderen
- gezinnen met oudere kinderen
- 45+, 55+

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Do's: vooral frisse kleuren. En in ieder geval de kleur groen gebruiken.
Don'ts: Niet te druk of oudbollig.

Designer: studioZ studioZ
logo_huisstijl-studioz-eFpjg9nU

studioZstudioZ

Beste opdrachtegever, hierbij een logo. Het beeld is simpel, de decoratieve krul verbindt het huis met de boom (dwz het wonene met de natuur). Als dit in de goede richting is volgt de huisstijl.
Ben benieuwd naar uw reactie,
mvg Connie Zegers/studioZ

mvanopbergenmvanopbergen

Bedankt voor je inzending. Het logo is fris qua kleur en lettertype. Als ik naar het logo kijk vind ik hem niet goed aansluiten bij de woningen in het project. De architectuur is voornamelijk modern met platte daken. (maximaal een begane grond en 1e verdieping). Dit logo doet mij meer denken aan woningen in een centrum. Ik hoop dat je hier iets mee kan.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.