Beste opdrachtegever, hierbij een logo. Het beeld is simpel, de decoratieve krul verbindt het huis met de boom (dwz het wonene met de natuur). Als dit in de goede richting is volgt de huisstijl.
Ben benieuwd naar uw reactie,
mvg Connie Zegers/studioZ
Moderne huisstijl voor klimaatvriendelijk nieuwbouwproject
- Wedstrijd van: mvanopbergen
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 25-02-2011
Datum einde: 14-03-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor je inzending. Het logo is fris qua kleur en lettertype. Als ik naar het logo kijk vind ik hem niet goed aansluiten bij de woningen in het project. De architectuur is voornamelijk modern met platte daken. (maximaal een begane grond en 1e verdieping). Dit logo doet mij meer denken aan woningen in een centrum. Ik hoop dat je hier iets mee kan.