Geachte heer Koeleman,
Bijgaand de aangepaste logo's. Omdat de 2 disciplines elkaar niet bijten zou ik er voor kiezen om juist niet teveel onderscheidt te gaan maken tussen de beide. In dit voorstel is er een lichte en een donkere variant. Uw naam en werkzaamheden zijn reeds bekend binnen de klantenkring en door de diversiteit moeilijk te grijpen in een (al omvattende) illustratie, vandaar de keuze voor deze moderne krachtige typografische oplossing.
Modernisering J. Koeleman
- Wedstrijd van: koeleman
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 24-08-2010
Datum einde: 14-09-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Nogmaal, volgens mij ging er iets mis ;-)

Geachte heer Koeleman,
Bijgaand mijn voorstel voor uw aangepaste logo. Door de vele toepassingen van uw werkzaamheden heb ik de illustratie laten vervallen. De onderregel geeft aan welk onderdeel van uw bedrijf het omvat. Het logo heeft een belichting in de letters en geeft een modern en frisse uitstraling. Het geheel oogt strak en modern zonder het totale aanbod van diensten en werkzaamheden te onderschatten. Het logo is uitermate geschikt voor advertenties, bedrijfswagens en andere toepassingen. Graag uw reactie.
Geachte dbwr,
Juist omdat wij 2 verschillende disciplines in huis hebben willen wij een beter onderscheid kunnen maken over welk bedrijfsonderdeel het gaat (installatie en verlichting). Door alleen gebruik te maken van de onder regel onder de naam denk ik dat dit niet zo goed naar voeren komt.