Geen commentaar
nieuw logo ontwerpen voor ’t Wijnmeisje
- Wedstrijd van: Wijnmeisje
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 29-09-2021
Datum einde: 06-10-2021
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bij deze mijn eerste opzet, ik heb een rond lettertype gekozen, omdat jullie dat ook op de website gebruiken, dat leek me dan wel een mooi geheel vormen. Verder houd het logo als het waren het glas vast, en brengt het een toost uit. En eigenlijk omdat iedere dag wel een feestje is, zou je natuurlijk kunnen toosten op het leven. Maar ik dacht dat licht wel heeeeeeel erg voor de hand, dat het een beetje goedkoop maakt. Daarom dacht ik "op vandaag". Een dag in het leven gegrepen wat iedere dag weer van toepassing is. Verder heb ik het glas geen voetje gegeven om ook een beetje het ontduigende naar voren te brengen. Wijnmeisjes, klinken wel heel lief en schattig, maar kunnen ook een beetje gek zijn, waarin ze het glas lekker de hele avond in de hand houden... Ik ben benieuwd naar jullie reactie.
Vriendelijke Groet,
Coen
Oja en het glas heeft ook een beetje de vorm van een ballon, voor het feestelijke.