Beste opdrachtgever,
Bij deze mijn ontwerpen voor uw logo.
Van het eerste logo heb ik drie variaties gemaakt. Het eerste logo heeft een wat donkerder kleur metaal, een blauw kleurverloop en boven en onder heb ik uw website geplaatst.
Het tweede logo heeft een lichtere kleur metaal, het zelfde blauwe kleurverloop en ik heb drie witte stuurtjes toegevoegd. Het derde logo hebben ook drie stuurtjes, maar dan metaalkleurig, een donkerder kleur blauw en zijn het rondje en het gedeelte waar de tekst staat "samengesmolten".
Het andere logo is geïnspireerd op een nummerbord. Ik heb twee kleurvariaties gemaakt.
Ik hoop dat de logo's u aanspreken. Uw feedback is van harte welkom!
Met vriendelijke groet,
Michelle
Nieuw Logo voor Autobedrijf Frank van Hoek
- Wedstrijd van: viadaytona
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 21-01-2013
Datum einde: 04-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar