Beste Luke,
Hierbij een nieuwe huisstijl.
Joost
Nieuwe huisstijl & logo voor snijbloemen kwekerij!
- Wedstrijd van: Luke Zuijderwijk
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-11-2016
Datum einde: 22-11-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Beste Luke,
Hierbij de aanpassing van het logo. Ik heb twee versies gemaakt waarvan de bloemblaadjes bij het ene logo groter zijn dan bij de andere.
Tevens een huisstijl en een verpakking.
Ik hoor graag van je.
Joost
Beste Joost,
Het logo met de bredere blaadjes spreekt mij meer aan.Logo ziet er goed uit. Wij gaan dit logo met de huisstijl mee nemen in ons uiteindelijke besluit, je hoort van ons zodra wij meer weten.
Luke
Beste Luke,
Dank je wel voor je beoordeling. Ik wacht het af.
Heb jij misschien nog een andere verpakking waar je graag een voorbeeld van wilt zien?
Joost

Beste Luke,
Dank je wel voor je reactie.
Hierbij aangepaste ontwerpen.
Ook nu hoor ik weer graag van je.
Hoi Joost,
Zou jij de bovenste 2 logo's kunnen combineren? De bloem van het linker logo het woord gerbera's zoals in de rechter opzet.

Dank je wel voor je reactie.
Hierbij een nieuw ontwerp.
Beste Joost,
Het onderste ontwerp van deze 2 spreekt mij wel aan. wel is die op dit moment nog een beetje kaal. Zou jij iets kunnen verzinnen waarbij dit opgelost wordt zonder dat het logo direct erg druk wordt?

Beste Luke,
Hierbij een ander idee van mij.
Ik hoor graag van je.
Joost
Beste Joost,
Het ontwerp gaat zeker meer in de richting van wat wij zoeken. Wel vind ik het ontwerp nu nog niet onderscheiden / herkenbaar genoeg. De naamgeving onder het logo op deze manier vind ik wel mooi. Het logo zelf zou dus wat opvallender mogen.

Geen commentaar
Naam hoeft niet zo opvallend aanwezig te zijn. Wij zoeken vooral naar een herkenbaar logo, waarin al te zien is waar wij voor staan.