Geen commentaar
Nieuwe Huisstijl Personal Training Organistatie
- Wedstrijd van: dannybriese
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 20-01-2015
Datum einde: 31-01-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



De Visitekaartjes. Ik heb een van de voorgestelde kleuren uitgekozen. Het kan ook een andere kleur zijn hoor. :)
Voorkant van het kaartje in een kleur, zodat het goed opvalt tussen alle andere kaartjes van andere bedrijven. T is een rustig visitekaartje want dat past bij het huiselijke gevoel.
Achterkant van het kaartje komt het beeldmerk ook weer terug. Ik heb ook voor een staand kaartje gekozen omdat ik dat professioneler vind ogen.

Rest van de Huisstijl volgt morgen.
Dit is het logo wat ik heb ontworpen. Het bestand wat jullie erbij hebben toegevoegd heeft een warme en luxe sfeer en straalt zeker iets huiselijkes en vertrouwds uit. Dat heb ik ook proberen te creëren. Links zie je een soort van organische vorm om het "wellness" wat in het moodboard voorkomt uit te beelden samen met het "&" logo geeft het een luxe rustige sfeer. De kleuren die ik heb gebruikt zijn ook natuurlijke kleuren om het rustig te houden.
Ik ontvang graag feedback van jullie voor eventuele aanpassingen :)