...terwijl bij deze inzending het oranje wat meer naar feller sinaasappeloranje neigt. Geeft wat meer contrast!
Ik zie jullie reactie weer met veel belangstelling tegemoet!
Met 'n hartelijke groet,
7 Men
Nieuwe huisstijl SVO-rail
- Wedstrijd van: opijnjn
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-07-2015
Datum einde: 03-08-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Fijn om zo een overzicht te hebben. We laten de logo's even naast elkaar bestaan om te zien welke er 'blijft hangen' na verloop van tijd. Bedankt!

Beste Joost,
Hartelijk dank weer voor de reactie!
Hierbij (links) de oude versie, en de meest opgerekte (rechts) die ook 'meedoet'.
Bij deze inzending is het oranje wat meer worteloranje.

Goedemiddag!
Hierbij een nieuwe variant op mijn eerdere ontwerp. Ik zou niet teruggrijpen op jullie elementen op jullie huidige logo, temeer ook omdat ProRail dit ook al gebruikt. Blijf zelf degene die met iets nieuws komt, en ga niet herhalen. (Doet Apple toch ook niet? ;) )
Daarom ook een variant in een ander lettertype. Misschien nóg wat robuuster!
Ik zie uw reactie weer met belangstelling tegemoet!
Met 'n groet,
7 Men
Hoi! Het lettertype is zwaarder, maar niet mooier. De A valt qua leesbaarheid wat weg. Het spoor buiten het logo ook minder. De iets opgerekte versie 'doet mee', alleen de l weer terug naar hoe het in de geel/groene variant stond.
Zou je deze ook in het oranje kunnen laten zien?
gr, Joost

...en ik denk dat hij zo zelfs krachtiger is.
Goede inzending, deze richting bedoelen we! De oranje kleur mag inderdaad worden losgelaten. Partners op het spoor ook uit het logo. Het is denk ik mooier om de rails te verlengen. Leuk detail ook in de 'L' Mooie kleur ondergrond.
SVO staat voor Schuilenburg en Van Opijnen, rail de tak. Rail zou met kleinere letters geschreven kunnen worden.

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn ontwerp voor jullie nieuwe uitstraling.
Ik zie uw reactie met belangstelling tegemoet!
Met 'n groet,
7 Men
Mooie industriele, robuuste uitvoering. Zie commentaar eerdere inzending.