Nieuwe Wereld Hypotheekkantoor zoekt Logo + Huisstijl

Datum start: 21-10-2013

Datum einde: 04-11-2013

Totaal budget: € 449.00
Nieuwste inzending
Book cover

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor een nieuw landelijk keten, zoals Hypotheker of Hypotheekshop hebben wij een geweldige logo + huisstijl nodig.

De financiële wereld heeft klappen gehad, met name door verkeerde producten, participanten en de crisis. Gelukkig is er nu een nieuw tijdperk en dat willen wij uitstralen.

May the best man/woman win!

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Denk aan een logo zoals van Brand New Day. Het belangrijkste is dat we echt de uitstraling van de "nieuwe wereld" krijgen.

Designer: Budget Media Budget Media
logo_huisstijl-budget-media-80z3UrEe

Budget Media Budget Media

Nog even een variatie op de valreep, we zijn weer benieuwd wat u er van vind.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-budget-media-cWNvfzbk

Budget Media Budget Media

Misschien vind u dit een richting?

Mvg Mark

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-budget-media-tZbOMB0a

Budget Media Budget Media

Goedemiddag, bij deze ons eerste voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we de huisstijl gaan ontwerpen.



Mvg Mark

Van Eeghen VenturesVan Eeghen Ventures

Hoi Mark, bedankt voor je inzending.

Wat nog niet in de wedstrijd staat is onze bedrijfsnaam. Dat zal waarschijnlijk worden: myhypotheek of hypotheekland. Kun je op basis van die namen iets aanleveren? Thanks!

Budget Media Budget Media

ja hoor gaan we maken voor u ...

Mvg Mark

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.