Huisstijl uitgewerkt in groen en blauw. Alles wordt dan natuurlijk in 1 kleur opgeleverd. Heeft u een voorkeur voor een kleur om mee te werken? Ik heb nu een rustige kleur groen en blauw uitgekozen maar zou graag horen wat voor kleur u geschikt zou vinden voor uw bedrijf.
kantoor 2.0
- Wedstrijd van: notaris1
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-09-2012
Datum einde: 17-09-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


dank voor de inspanning maar deze ontwerpen vallen af

Huisstijl inclusief 2 verschillende visitekaartjes uitgewerkt in Grijstinten

Nog een andere versie.

Het logo met de tekst op een andere plek

Een voorbeeld van het logo in minder felle kleuren

Ik heb voor u een logo gemaakt en uitgewerkt in 3 verschillende kleuren. Deze zijn natuurlijk altijd nog aan te passen. Graag zou ik uw mening er over horen.
Met vriendelijke groet,
Veerle Schepers
Ik heb overigens gekozen voor een vliegende fazant omdat deze in zijn beweging ook vooruitgang suggereert.
de middelste kun je laten vervallen dat is niet de kleur die ik zoek. Kun je de vogels de andere kant op laten vliegen. Volgens mijn vrouw vliegen ze achteruit