Ontwerp een Bizzonder logo en huisstijl
Wedstrijd gegevens:
- Wedstrijd van: Bizzonder
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Totaal budget: € 300.00
- Datum start : 04-06-2015 10:47
- Datum einde : 18-06-2015 10:25
- Status : Beëindigd
- Benodigde formaten: jpg,ai,pdf
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 36
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
Bedrijfsomschrijving:
Bizzonder Advies is een onderdeel van een adviesgroep en is een dienstverlenend bedrijf dat zich richt op de zakelijke markt. Wij bieden een totaalpakket aan producten en diensten die er voor zorgen dat ondernemers hun bedrijfsrisico's onder controle krijgen.(risk management mbt financieel,verzuim, materieel en aansprakelijkheid) Wij analyseren, adviseren en bemiddelen ook op het gebied van bedrijfsverzekeringen.
Doelgroep:
Doelgroep is de gehele zakelijke markt tot bedrijven met 100 man personeel. Dus van ZZP-er tot het hogere segment MKB
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Om enigszins dezelfde kleurstelling te houden als de logo's van onze andere labels kunt u inspiratie op doen op de volgende twee sites:
www.dirksen-nijkerk.nl (voorkeur ligt bij kleuren blauw en oranje. De kleur groen heeft niet de voorkeur maar mocht het toch tot inspiratie leiden dan laten wij ons graag verrassen)
www.hypotheekcontrole.nl
Budget Media
-
-
Toelichting van de designer Budget Media :
Ons eerste voorstel voor uw logo,
- Eigentijds, Zeer robuust en kan een lange tijd mee.
- Modern, Strak ontwerp.
- Simplistisch, Een duidelijk logo waar kracht en uitstraling achter zit.
- Duidelijke kleuren met een boodschap.
- Toepasbaar, Op vele voorwerpen.
qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind.
U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai (adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen.
We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg Mark
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-