Geen commentaar
Ontwerp een eenvoudig, maar karakteristiek logo voor een specialistisch zzp-er
- Wedstrijd van: Alexs46
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 25-08-2014
Datum einde: 08-09-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Geachte opdrachtgever,
Hierbij mijn voorstel voor uw logo.
Ik heb het door u aangegeven omgega teken gebruikt, welisbaar meer cirkelvomig gehouden met daarin een labyrint wat verwijst naar de begeleiding van mensen na langdurige ziekte.
Kleuren kunnen natuurlijk naar wens aangepast worden.
Ik kijk uit naar uw feedback.
mvg
Linda
Aardig idee, dat labyrint. Waarheidsgetrouw, maar ik vind t te weinig positief. In een labyrint verdwaal je.
Ik zou de schreefloze letter zelf niet direct hebben gekozen, maar vind m mooi. Het labyrint geeft associaties met hersenen (wil ik niet), maar ook met een slakkenhuis (hoewel re-integratie vaak een langer, langzaam lopend proces is, wil ik dat ook niet).