ontwerp een energierijk logo en huisstijl voor een loopbaanadviseur

Datum start: 26-10-2015

Datum einde: 09-11-2015

Totaal budget: € 319.00
Nieuwste inzending
Book cover
factor

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een logo en huisstijl voor mijn loopbaanadviesbureau Bakker loopbaanadvies & coaching. Mijn voorkeur gaat uit naar een modern,fris en toegankelijke logo en huisstijl die ik kan gebruiken in mijn communicatie.

Bedrijfsomschrijving


Mijn kracht is het denken in mogelijkheden en creëren van beweging, zorgen dat iemand vol energie daar komt waar hij wil zijn en dat ook nog eens met een gezonde dosis humor en positiviteit. Dit kan zijn het vinden van de perfecte baan maar ook voor andere werkgerelateerde dilemma's kun je bij mij terecht. Bijvoorbeeld het lukt me niet om door te groeien. Ik begin net in mijn baan en weet niet hoe ik het aan moet pakken. Ik hou mezelf tegen in mijn ontwikkeling en hoe doorbreek ik dat. Hoe kunnen we als team beter samenwerken,hoe moet ik solliciteren etc. Dit doe ik door individuele coaching of in (groeps)trainingen.
door mijn positieve blik, laat ik de energie echt weer stromen bij de ander!
Ik werk daarnaast ook samen met mijn vader die ook zijn eigen loopbaanadviesbureau heeft. Als we samenwerken dan doen we dit onder de vlag van Bakker en dochters dus als daar enigszins bij past zou mooi zijn, maar is geen must.

Doelgroep


Mensen die werkgerelateerde vragen hebben. Leeftijd tussen 25 en 67 jaar.
werkgevers die meer rendement uit hun personeel willen halen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


liever geen hele donkere kleuren. Niet superhip maar wel modern. voor de rest laat ik me vooral verrassen.
Ik ga nog een website maken en wil daar zo min mogelijk engelse woorden gebruiken, dus gewoon alles in het nederlands.

Designer: logomaker logomaker
logo_huisstijl-logomaker-pJj8504G

Geen commentaar

bakkerjojannekebakkerjojanneke

Ik merk dat ik geel niet een kleur vind die bij mij past. deze kleurencombi komt wat oudbollig op me over.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-logomaker-wQLzb2pM

Geen commentaar

logomakerlogomaker

Bij de middelste zit de beweging in het vierkant, bij de k draait het 45graden

bakkerjojannekebakkerjojanneke

Bedankt voor je ontwerp. Ik merk dat ik geel niet een zakelijke kleur vind en deze combi van kleuren spreekt me niet zo aan. Op zich leuk bedacht met de vierkantjes maar de combinatie met alles maakt dat het me toch niet aanspreekt

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-logomaker-VovOrGro

Geen commentaar

bakkerjojannekebakkerjojanneke

Best aardig maar vind de kleuren combi wat minder, zit te weinig kleurverschil in. nu staan zowel de k's als de e anders geschreven. misschien beetje te druk bij elkaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-logomaker-S71420Tg

Geen commentaar

bakkerjojannekebakkerjojanneke

ik vind deze k's niet zo mooi en geel spreekt me ook niet aan.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.