En hierbij de blauwe visitekaartjes met .io en meer contrast.
Ontwerp een freshe huisstijl voor een opkomend softwarebedrijf!
- Wedstrijd van: RoyKoeleman
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-04-2015
Datum einde: 22-05-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Een close-up van de groene visitekaartjes met .io en meer contrast.

Hier een voorbeeld van dezelfde huisstijl maar dan in het groen.

Hierbij de varianten voor het logo.

Beste opdrachtgever,
Hierbij onze eerste inzending. Wij hebben voor frisse en lichte kleuren gekozen omdat dat past bij het idee van 'fresh' zijn. Daarnaast hebben we een moderne stijl gebruikt voor het logo en in de huisstijl. Bij het beeldmerk hebben we een stuk er uit laten vliegen omdat Freshmen een fris bedrijf is in de soms vergrijsde softwarewereld.
Wij horen graag wat u er van vindt.
Met vriendelijke groeten,
De DesignKoningen
Beste,
Jullie keuze qua stijl past heel goed bij ons bedrijf, de kleurkeuze is lekker fris!
Graag zouden wij een variatie zien op het logo, puur om ons niet blind te staren op dit ontwerp.
Het visitekaartje is erg mooi, het contrast is echter naar ons idee net iets te laag waardoor de tekst misschien slecht leesbaar is. Ook zouden wij graag freshmen.io i.p.v. freshmen op het visitekaartje zien.
We zijn ook wel benieuwd hoe deze stijl eruit zou zien in het (licht)groen.
Al met al een hele goede eerste poging, ga zo door!
Groetjes,
Berend en Roy.