Geen commentaar
Ontwerp een fris en duidelijk logo en huisstijl voor een Psychologische Consulting genaamd Thrive
- Wedstrijd van: C.Schouwenburg
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 23-09-2019
Datum einde: 10-10-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Charlotte,
De aanpassingen heb ik verwerkt zoals je erom vroeg.
Uitwerken huisstijl hoort uiteraard bij de opdracht.
Groet,
Gerard

Geen commentaar
De aanpassingen heb ik doorgevoerd.
Ziet er al goed uit! Het lettertype is tof maar ben er nog niet helemaal overtuigd van dat het zakelijk genoeg is, misschien is dit toch weer iets té hippig en daardoor snel weer passé. Daarnaast zou ik 't graag op een wat flitsender achtergrond kleur willen zien, de visitekaartjes wil ik graag kleurrijk hebben. Dank!
Gerard, verder was ik nog benieuwd naar de volgende punten: Misschien kunnen er nog wat van die licht-streepjes op t lampje, om het 'aha moment' heel duidelijk te maken ('toen ging t lichtje aan). Daarnaast was ik benieuwd hoe het verder verloopt voor het ontwerpen van de huisstijl - als ik jouw logo kies, ontwerp je dan ook het visitekaartje, de powerpoint, factuur & offerte basis? Ik hoor het graag! Fijn weekend, Charlotte

Geen commentaar

Geen commentaar
Die sluit al veel meer aan, dank! De ondertitel mag in het Engels. Dus Psychological Consultancy. Kwa kleurcombi komt het logo op de website op een witte achtergrond. Mogelijk het lampje toch ook los naast het logo, dus wat groter en het lampje iets verfijnder (en ouderwetser)

Geen commentaar
Dank v de inzending! Ik snap wat je bedoelt, het voelt alleen niet helemaal kloppend. Het speelse van de box is leuk.

Geen commentaar
Misschien is dit meer het idee, van 'in de box' naar 'uit de box' door rechter deel van het kader weg te laten.

Geen commentaar
Een aangepaste versie van het logo.
Oogt erg ‘in the box’, terwijl ik mensen vooral help met het out of the box stappen en handelen

Geen commentaar
Too simplistic

Geen commentaar
Too classic