Bij deze wat variaties op mijn eerste ontwerp, waaronder eentje zonder de omgekeerde v.
Ontwerp een fris en duidelijk logo en huisstijl voor een Psychologische Consulting genaamd Thrive
- Wedstrijd van: C.Schouwenburg
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 23-09-2019
Datum einde: 10-10-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Ziet er tof uit, het lettertype bevalt mij goed! Ik vraag mij alleen af wat de achterliggende gedachte is achter de omgekeerde V in de letter V?
Deze laat zien dat je mensen (terug) brengt naar de top van hun eigen kunnen, hun eigen weg kunnen vinden. Ik kan je nog meer variaties laten zien.