Ik heb gekozen voor te werken rond de andara kristal. De vorm hiervan heb ik geometrisch geabstraheerd. Zo wordt het strak en modern, spreekt het bouwbedrijven aan omdat het opgebouwd is uit kleine facetten. Maar oogt het toch strak en modern. Het lettertype heb ik zeer subtielen eenvoudig gehouden. Zo straalt het rust uit en komt het in balans met het logo. Het geheeld is tijdloos en toch modern en oogt rustig.
Naast ene logo maakte ik ook een eerste draft voor het briefpapier en de visitekaartjes
Ontwerp een fris logo en huisstijl voor een jong adviesbureau voor kwaliteit, milieu en veiligheid
- Wedstrijd van: Anneliek
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-08-2013
Datum einde: 19-09-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

