Geen commentaar
Ontwerp een fris logo en huisstijl voor een nieuw bedrijf dat online kleding verkoop gaat verbeteren.
- Wedstrijd van: PVeltman
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-10-2013
Datum einde: 04-11-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Beste Pidz Grafix,
Volgens mij hebben we nu de 2 uiterste ontwerpen te pakken, deze is meer vrouwelijk en lief en die ander meer mannelijk en zakelijk.
Ik zoek iets dat hier tussenin zit. Als voorbeeld wellicht het ontwerp van bureauKomma voor Zulio.
http://www.brandsupply.nl/wedstrijden/logo_huisstijl/ontwerp-een-logo-en-huisstijl-voor-ict-bedrijf-zulio/ontwerpen
Qua lettertype houd ik meer van bold en geen italic.

Geen commentaar
Beste Pidz Grafix,
Bedankt voor het insturen van je ontwerp.
Het is leuk om een eerste ontwerp van het logo te zien.
Qua lettertype mag het iets vriendelijker overkomen. Ik zou voor willen stellen om kleine letters te gebruiken en wellicht alleen de E groot te maken. Daarnaast een iets afgrond lettertype. Wellicht is een letter schaduw leuk.
Fonts als voorbeeld:
- Brave new era
- Street Humouresque
- Copyright Violations
Qua versiering hoeft er van mij geen kledingstuk bij. Ik denk dat ik een lichte voorkeur heb voor een versiering die links van de tekst staat of achter de tekst langsloopt. Verder is de kleurstelling van het logo momenteel wel zakelijk, maar dit zou ik graag iets frisser en glossy zien. Graag iets meer kleur in het ontwerp.