Ontwerp een krachtig en prikkelend logo en huisstijl voor een sociaal maatschappelijk initiatief.

Datum start: 28-07-2016

Datum einde: 21-08-2016

Totaal budget: € 589.00
Nieuwste inzending
Book cover
EMPREINTE

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We willen bij de naam Nuevi een verrassend, eenvoudig, kernachtig, helder, herkenbaar logo en bijpassende huisstijl. Onze slogan is: Nuevi, it's where it all begins. We willen graag dat ons logo uitnodigt tot betrokkenheid en deelname. Waaraan? Aan het ontsluiten en bevorderen van vitaliteit, veerkracht, natuurlijk herstelvermogen van individuele mensen en groepen. Ontmoeting en verbinding met behoud van diversiteit en verscheidenheid zijn bij ons belangrijke begrippen. Omdat we diverse activiteiten aanbieden zoeken we een logo, waarin herkenbaarheid gewaarborgd blijft, terwijl er voor verschillende activiteiten toch variatie in het logo mogelijk is (bijvoorbeeld door toegevoegd symbooltje, variatie in letters of kleurgebruik etc). Onze eerste en huidige activiteit is de landelijke vertoning van de film In Utero. Zie www.inutero.info. Zie ook de tekst van onze statuten voor meer informatie over onze doelstellingen.

Bedrijfsomschrijving


Het faciliteren van kennisoverdracht, inspiratie, uitwisseling, creatie, verbinding en bewustzijn door middel van laagdrempelige activiteiten met een baanbrekend karakter.
-het vertonen van films, het brengen van theatervoorstellingen, het maken van
filmpjes, radio- en televisieprogramma's
-het publiceren en verspreiden van blogs, literatuur, tijdschriftartikelen
-het organiseren van evenementen, congressen, seminars, studiebijeenkomsten,
workshops, lezingen en webinars
-het geven van scholing en trainingen
-het faciliteren van individuele- en groepstherapie

Doelgroep


voor diverse beroepsgroepen, zoals psycho(trauma)therapeuten, psychiaters en psychologen, coaches, trainers, leraren, artsen, verloskundigen, doula's, verpleegkundigen, neurowetenschappers, professionals werkzaam in de pre-, peri- en postnatale zorg, yoga- en mindfulnessdocenten, (ortho)pedagogen, gedragswetenschappers, etc.
en voor diverse algemene doelgroepen, zoals ouders en kinderen, jij en ik!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: DahliDesign DahliDesign
logo_huisstijl-dahlidesign-RN1USns8

DahliDesignDahliDesign

En bij deze een van de varianten uitgewerkt in een huisstijl.

DahliDesignDahliDesign

Ik zie dat de wedstrijd verlengt is. Kan ik nog aanpassingen doen aan ontwerp? Graag hoor ik jullie feedback.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-dahlidesign-Q8O2r320

DahliDesignDahliDesign

Bij deze een aantal varianten in kleur en lettertype. Alle combi's zijn mogelijk. Uiteraard is er nog een legio aan kleuren dat gebruikt kan worden. Ik hoor graag of er hier al een tussen zit, die naar wens is.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-dahlidesign-jJw4TCtc

DahliDesignDahliDesign

En een voorbeeld van hoe de visitekaartjes er uit zouden kunnen zien.

Mvg Patty Smits

Nuevi.nlNuevi.nl

we vinden het ontwerp heel leuk. alleen zouden we een ander kleurgebruik willen, deze vinden we te metalig. ook graag een ander lettertype

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-dahlidesign-rIZQdVUu

DahliDesignDahliDesign

Bij deze mijn ontwerp voor jullie logo. Kleuren zijn uiteraard aan te passen. Variatie in logo is heel goed mogelijk met andere tekst/kleurwissel per activiteit.

Ik hoor graag uw feedback.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.