Geen commentaar
Ontwerp een log en huisstijl voor Via Esther Personal Assistant Services
- Wedstrijd van: Via Esther
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 26-06-2016
Datum einde: 07-07-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


dank voor de feedback. mocht je nog specifieke aanpassingen willen zien dan hoor ik dat graag.

Geen commentaar

Geen commentaar
Bijgaande 3 variaties op het beeldmerk. De eerste meer zakelijke items. Bij het tweede heb ik gekeken naar het ontwerp naar maarten gekeken. Om toch creatief te blijven heb ik niet het ontwerp overgenomen en van de items blaadjes gemaakt. Ik heb dan gekozen voor een meer abstract concept waarbij de waarde die je creert met het werk dat je verricht af te beelden in sterren en diamanten.
De derde is een variatie van de afbeelding die je hebt geupload waarbij de handen een boom vormen.

Geen commentaar
Dank je wel voor de aanpassing. Ik blijf de inhoud toch te weinig zakelijk vinden. Misschien een idee om er iets neutraals van te maken (zie ontwerp Marten). Ik vind het idee van de handen wel super!

Geen commentaar
Dank voor de beoordeling van 5 sterren. Leuk om te zien dat het ontwerp je aanspreekt!
Kun je het ontwerp zo aanpassen dat het ook zakelijke klanten aanspreekt. Dat er wat minder huis, tuin en keukenzaken in de bol staan? Ik heb het idee dat de linker hand hoger staat dan de rechterhand. Kan dit kloppen?