Ontwerp een logo bijpassende huisstijl voor een nieuw ijsconcept!

Datum start: 07-06-2021

Datum einde: 14-06-2021

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
Mayesha Nugraha

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een high-end logo & huisstijl voor een nieuw ijsconcept. Het logo moet de volgende elementen in zich hebben: stoer, charmant, sjiek en vrouwelijk en prikkelend zijn voor alle zintuigen. Het betreft een ijsconcept waarbij culinair en visueel genieten centraal staan. Ijs eten moet in alle opzichten een beleving zijn vergelijkbaar met gastronomie.

Het logo en de huisstijl zullen gebruikt worden op uitingen bij verkooppunten alsook op divers verpakkingsmateriaal en dienen geschikt te zijn voor doorontwikkeling binnen andere productgroepen (luxe chocolade & koek).


Bedrijfsomschrijving


Het concept heeft de naam 'IJsvrouwen', krachtig, stoer en kwalitatief hoogstaand met een uniek gevoel voor smaak en visuele presentatie.

Doelgroep


van 0 - 100 jaar. Iedereen verdient een fantastisch ijsje!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zwart, goud, roze

Designer: KVA KVA
logo_huisstijl-kva-2t0T3rJQ

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.