Ontwerp een logo, briefpapier, visitekaartjes en favicon voor adviesbureau BICARO

Datum start: 12-08-2013

Datum einde: 28-08-2013

Totaal budget: € 249.00
Nieuwste inzending
Book cover

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Vanwege de start van mijn eigen bedrijf wil ik een logo, briefpapier, visitekaartje en Favicon voor mijn adviesbureau BICARO laten ontwerpen.


BICARO staat voor:

Begeleiden
Inspecteren
Controleren
Adviseren
Rapporteren
Ondersteunen

Bedrijfsomschrijving


De filosofie van bicaro is: gewoon duidelijk advies over (groot) onderhoud (zoals schilderwerk, dakonderhoud etc.) en planning van het onderhoud (wat moet wanneer in welk jaar gedaan worden).

Geen poeha of bla bla, doen wat je beloofd en beloven wat je doet.
Het te creëren logo moet daarom simpel en toch duidelijk zijn en moet ook als favicon te gebruiken (herkennen) zijn.

Doelgroep


BICARO is een adviesbureau die zich o.a. richt op VvE (Vereniging van Eigenaren) en hun besturen en vastgoedbeheerders.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zelf dacht ik aan een grijze kleur (zachte kleur en niet te fel). In verband met duurzaamheidsaspecten wil ik ook graag een tint groen erin verwerkt hebben.

Designer: HetOntwerp HetOntwerp
logo_huisstijl-hetontwerp-gByh8PJI

Geen commentaar

HetOntwerpHetOntwerp

Beste opdrachtgever,

Hierbij mijn ontwerpvoorstel! Het beeldmerk is een spreekballon uitgebeeld in een huisje. Hiermee wil ik het beleiden en het advies uitbeelden. Het is een krachtig strak logo die blijft hangen. Aanpassingen zijn altijd mogelijk uiteraard. Ik hoor het wel.

Mvg,
Menno v. M

HetOntwerpHetOntwerp

Heb expres de afkorting niet uitgewerkt in het logo omdat dit het logo zelf te veel stoort. (ivm met de 6 woorden) Daarnaast wordt het logo hiermee veel te druk. Wel zou je dit uit kunnen werken op bijvoorbeeld het briefpapier en visitekaartjes etc.

mvanhorssenmvanhorssen

Goedendag Menno,

Heb besloten om een keuze te maken uit twee ontwerpen.
Helaas zit die van jouw daar niet bij.
Heel veel suc6 en hoop dat je bij andere inzendingen meer geluk zult hebben.

Dank voor je inzet!

groet

Marcel

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.