Ontwerp een logo en huisstijl voor een bestaande (racket) bespanservice die zich wil onderscheiden op het gebied van professionaliteit en veelzijdigheid
Wedstrijd gegevens:
Pakket brons
- Wedstrijd van: DimitriKaijser
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Totaal budget: € 319.00
- Datum start : 12-04-2016 11:19
- Datum einde : 26-04-2016 11:13
- Status : Beëindigd
- Benodigde formaten: jpg,psd,ai,pdf
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 35
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
Bedrijfsomschrijving:
Rackets2support is een (racket) bespanservice die zich richt op tennissers, squashers, en badmintonners. We zijn specialist op het gebied van bespannen, matchen en tunen van rackets. We verkopen rackets, snaren en accessoires. Daarnaast geven we advies over een passend racket bij specifieke manieren van spelen. De rackets kunnen getest en gebruikt worden in het racketcentrum, waar we gevestigd zijn.
Doelgroep:
Alle beoefenaars van tennis, squash en badminton die belang hechten aan het optimaliseren van hun materiaal. Hetzij om beter te spelen, of meer rendement te halen uit hun spel.
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Geen voorkeur, liefst twee kleuren maar het logo en de huisstijl moeten ook in zwart/wit druk goed herkenbaar zijn.
Keywords:
Professionaliteit, passie, veelzijdigheid, tennis, squash, badminton, racket, snaren, en bespanning. Graag ook te werken met de afkorting van Rackets2Support; R2S.
Gebruik van racket en/of snaren(bespanning) mag maar niet in de vorm van een racket
DeOntwerper
-
-
Toelichting van de designer DeOntwerper:
Beste Dimitri Kaijser,
Mijn logo voor R2S is simpel, strak en heeft daardoor een hoog professionaliteit gehalte.
Het font van de naam is eenvoudig maar duidelijk leesbaar, onderdanig aan het beeldmerk.
Met vriendelijke groet,
DeOntwerper -
DimitriKaijser zegt :
Hoi bedankt voor de inzending!
Voor mij ook net iets te eenvoudig, mag iets meer.
Het racket is voor mij te saai, mag herkenbaar zijn maar niet echt als racket.
Maar toch bedankt!
Met sportieve groet,
Dimitri Kaijser -
DeOntwerper zegt
De nadruk op dit beeld ligt in de bespan service. Vandaar de strakke uitstraling. Een correcte bespanning ziet er immers strak uit.
De vorm van de racket nijgt naar een spot en wijst in de richting van de naam.
Ik zou onderin de spot / racket een opening kunnen realiseren om zo meer racket uit te beelden maar daarmee neemt de kracht van het totaalbeeld af.
Met vriendelijke groet,
DeOntwerper -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-