Geen commentaar
Ontwerp een logo en huisstijl voor een nieuwe intermediair!
- Wedstrijd van: Leadhouse Finance
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 06-01-2015
Datum einde: 30-01-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Dank u voor de beoordeling. Bij deze mijn voorstel.

Geen commentaar

Geen commentaar
bedankt voor u logo, dit is ook een van de logo's waar we uit gaan kiezen, kun je deze verder uitwerken in een huisstijl of iets meer laten zien?

Beste,
Dank u voor de feedback. Bij deze 3 nieuwe varianten.
bedankt voor u logo, dit is ook een van de logo's waar we uit gaan kiezen, kun je deze ook verder uitwerken in een huisstijl of iets meer laten zien?

Beste,
Dank u voor de uitnodiging.
Bij deze mijn eerste voorstel. Ik hoor graag wat u er van vindt.
Een creatieve groet,
Toobe.art - Beatrice
bedankt voor u inzending, zou u nog een aantal ontwerpen kunnen maken, misschien zonder het bolletje erboven o.i.d? of misschien ergens een V in verwerken? ik hoor graag van u!