Het visitekaartje dat erbij hoort. Speels door het hapje uit de kaart (en gelijk een verwijzing naar het bedrijf) en straks door het gebruik van alleen een logo.
Kleur is aan te passen.
Ontwerp een logo en huisstijl voor onze nieuw op te zetten onderneming Hoffelijck Banket
- Wedstrijd van: Harmck
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-07-2016
Datum einde: 06-08-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Niet mijn smaak, sorry

Het logo. Een straks en simpel design waarbij in 1 oogopslag te zien is, dat het om een banketbakkers bedrijf gaat. Daarnaast straalt het ook rust uit en is er gebruik gemaakt van een modern lettertype, wat ervoor zorgt dat het een moderne uitstraling heeft en professioneel.
Het logo is oke, maar vind het allemaal net iets te simpel. Het mag allemaal wat speelser en wat vrolijker. Mvg