Ontwerp een Logo en Huisstijl voor onze nieuwe-stijl-kerk

Datum start: 15-07-2013

Datum einde: 15-08-2013

Totaal budget: € 349.00
Nieuwste inzending
Book cover
lyra

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Onze gemeente kan omschreven worden als kerk nieuwe stijl, dat wil zeggen weinig tot niet formeel of statisch.In plaats daarvan omschrijven onze bezoekers, veelal gezinnen, ons met woorden als echt of puur. Ik zou daaraan willen toevoegen eenvoudig, praktisch toepasbaar en vol kracht tot verandering.

De naam van onze gemeente is 'de Tabernakel', wat zoveel betekend als 'ontmoetingstent'. Wij zien de gemeente als een huisgezin waar je enerzijds voor elkaar zorgt, maar anderzijds ook mag opgroeien tot wie je bent.

Het Logo moet zowel los gevoerd kunnen worden als in combinatie met de naam.Er zijn geen speciale vereisten voor briefpapier en visitekaartje

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: vincentv vincentv
logo_huisstijl-vincentv-gIfINAki

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-vincentv-WPZjV8We

Geen commentaar

fharmusialfharmusial

... sorry, vincentv, maar deze snap ik niet :-) behalve 'eenvoud' dan ..

vincentvvincentv

Goedemorgen heer,
Dat klopt het logo is ook wat gecompliceerd daarom een tweede inzending met alles wat de tabernakel nodig heeft, simpel, helder duidelijk niet formeel en heel praktisch in gebruik.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.