Geen commentaar
Ontwerp een Logo en Huisstijl voor onze nieuwe-stijl-kerk
- Wedstrijd van: fharmusial
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 15-07-2013
Datum einde: 15-08-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


bedankt, u heeft eenvoud/kracht het verste van allemaal doorgevoerd, maar daardoor zijn de andere elementen afwezig. Ik wil geen valse hoop wekken, want we zijn er al uit met 2/3 ontwerpen/ontwerpers. mvg, ferry

Hierbij ook een mogelijkheid hoe het ontwerp te gebruiken op briefpapier of visitekaartje en bijv een website.

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Hierbij mijn ontwerp,
Strak, eenvoudig, zonder poespas.
Het beschermende van het vierkant, de gemeente, die zich door middel van het kruisbeeld verbind met het externe, de buitenwereld. eventueel aangevuld met het menselijke (de mens pictogrammen ouderen en kinderen).
dit ontwerp leent zich ook uitstekend om specifieke kleuren te geven aan personen (ieder de kleur die hem of haar het meest aanspreek of waar hij/zij zich goed bij voelt, betekenis aan geeft) of onderdelen binnen de gemeente (Kidz, Koor etc etc etc...) bijvoorbeeld voor het bedrukken van T-Shirts. Samen vormt zich dan een nog kleurrijker geheel.
Vriendelijke Groet,
Donny van der Linde