Hierbij nog een voorstel van mijn kant.
Hoop dat dit meer aanspreekt.
Met groet,
Joost
Ontwerp een logo en huisstijl zo dat je kunt zien en bijna voelen waarin dit communicatiebureau voor staat en haar bijzonder maakt
- Wedstrijd van: mirjamdirven@gmail.com
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-11-2012
Datum einde: 23-11-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



En nog een afgeslankte versie met een "antenne" minder.

Hallo Mirjam,
Hiebij mijn eerste idee/logo, waarbij ik Antennetjes/voelsprieten heb gebruikt als verwijzing naar de Sensa- tiviteit die bij communicatieadvies van pas komt.
Hoop dat t aanspreekt.
Met vriendelijke groet,
Joost
Hoi Joost,
Leuk ontwerp, houd het in beraad.
mvrgr mirjam