Geen commentaar
Ontwerp een logo voor een van de grootste tweewieler importeurs van Nederland
- Wedstrijd van: Sander van Rijswijk
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-06-2021
Datum einde: 19-06-2021
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Bij deze de gehele huisstijl :)

Hallo Sander,
Bij deze mijn ontwerp. Ik heb gekozen voor een compact logo, zodat het ook makkelijk toe te passen is voor stickers of voor social media.
Met vriendelijke groet,
Melvin