Geen commentaar
Ontwerp een logo, voor een vlot, jeugdig en professioneel Theatergebouw.
- Wedstrijd van: adlvandijk
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-05-2015
Datum einde: 22-05-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Aan uw voorkeuren te zien betekent het dat u juist geen "simpel" en "vlot" logo wilt? Dan lijkt het mij belangrijk om de opdrachtomschrijving aan te passen, want (professionele) designers werken niet graag voor niets.
Beste Anneke,
Persoonlijk probeer ik deze site nog een beetje te snappen, dus was nog niet toe aan een persoonlijke reactie.
De reden van het aantal sterren is gebaseerd op de leeuw dat staat vermeld. Die spreekt mij in mindere mate aan, ten opzichte van andere inzendingen.
U heeft gelijk dat het een vlot en simpel logo is, dus daarmee voldoet het ruimschoots aan de omschrijving.
hopende u hiermee voldoende van commentaar te hebben voorzien.
Bedankt voor uw reactie - ja daar kan ik inkomen.

Geen commentaar

Geen commentaar