Dit meer in de richting? Mvg
Ontwerp een logo+huis stijl voor een Horecagroothandel
- Wedstrijd van: Greenacre Foods
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-09-2017
Datum einde: 25-10-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


ja het hoeft geen kopie te zijn van de logo die ik heb gestuurd het is meer om uit te drukken dat het een beetje stoer en strak moet zijn kwa letters en niet te speels.
Dank je, vond deze wel erg mooi. Mvg
Hij is ook wel een stuk meer in de goede richting , zeker niet lelijk

Geen commentaar
Logo is not ugly but we dont want it to be cartoony , i have added a link to a logo that we think is cool
https://dekweker.nl/