Geen commentaar
Ontwerp een logo+huis stijl voor een Horecagroothandel
- Wedstrijd van: Greenacre Foods
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-09-2017
Datum einde: 25-10-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


color can be changed by selection

Geen commentaar
Maybe ! every new addition is surplus

Geen commentaar
So far we like this the most
thank you
could you play a little with this idea , i like that its simple and straight forward just curious if you can add to it
i still prefer this , just that the HARD piece is less visible perhaps it needs a thicker line or something or a background color ?

Geen commentaar

color is variable!

Geen commentaar
deze kleuren vind ik niet mooi maar de logo is wel in de goede ricthing gewoon simpel en stoer maar het is em niet helemaal