Geen commentaar
Ontwerp een nieuw logo en huisstijl voor catering en workshops in patisserie
- Wedstrijd van: diane startman
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-04-2015
Datum einde: 03-06-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Dit vind ik erg mooi. zou je dit logo kunnen uitwerken in met meer kleur. Het rechtse logo vind ik de bruine kleur mooi. van de linker logo vind ik het taartje het mooist. Maar bij beide mis is de kleur mintgroen. Bij het bovenste logo is de kleur mintblauw te flets en ik wil graag mintgroen ipv mintblauw. zou je dit logo in verschillende tinten mintgroen kunnen maken?
Ik weet niet of je ook de andere logo's kunt zien, maar ik vind het logo dat ontworpen is door V (met die blauwe streepjes boven aan het briefpapier en de deegroller) ook erg mooi. zou je zo'n rand boven aan het briefpapier in combinatie met jou logo kunnen laten zien?
Nogmaals geen mintblauw gebruiken maar mintgroen
thanks a lot, I set up the logo with green mint, I will soon release letterhead.