Geen commentaar
Ontwerp een nieuw logo en nieuwe huisstijl voor Franchisebeurs Onderneem ‘t!
- Wedstrijd van: Franchise beurs Onderneem 't!
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 20-07-2015
Datum einde: 03-08-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Geachte opdrachtgever,
Hierbij het logo in een ander lettertype samen met de huisstijl.
Ik kijk uit naar uw feedback.
mvg
Linda

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Hierbij het logo wat jullie voorkeur geniet samen met een voorstel van de huisstijl.
Er zijn geen effecten gebruikt in het logo, het uitroepteken is tot stand gekomen door de vorm en de lichtere kleur magenta en grijs aan de linkerkant.
Ik kijk opnieuw uit naar uw feedback.
mvg
Linda
Beste Linda,
Bedankt voor jouw inzending en de huisstijl voorbeelden, het ziet er goed uit! Zou je wellicht in het logo een ander lettertype voor 'Onderneem 't!' en 'franchisebeurs' willen gebruiken? We hebben vanmorgen voorbeelden geupload in ons profiel waarvan wij het lettertype goed vinden, misschien heb je daar wat aan? Dan kan je 1 lettertype gebruiken voor 'Onderneem 't!' en 'franchisebeurs'.
Is het mogelijk om in het logo aan de rechterkant het grijze streepje tussen en roze blok en het grijze blok weg te halen? We willen kijken welk effect dat geeft.
Zou je in de huisstijlelementen ook voorbeelden willen laten zien van een brochure en entreekaart?
Alvast bedankt voor jouw input!
Vriendelijke groet,
Onderneem 't!

Geen commentaar
variant op het vorige logo, met de nadruk op het uitroepteken.
Beste Linda,
Hartelijk dank voor jouw inzendingen! Het ziet er goed uit! Onze voorkeur gaat van deze 4 varianten uit naar de variant magenta met grijs. Wat leuk is aan het logo is dat het lijkt op een beursstand en het vierkante blok aan de rechterkant is net een uitroepteken. Zou je kunnen kijken of je in een volgende variant zo min mogelijk 'effect' kan gebruiken? En zou je de pay off kunnen aanpassen naar: 'Franchisebeurs' (ipv Franchise & Formule Beurs). Alvast bedankt!
Mvg, Onderneem 't!

Geen commentaar
Geachte opdrachtgever,
Hierbij mijn voorstel voor uw logo. Kleuren en fonts kunnen naar wens aangepast worden.
Ik kijk uit naar uw feedback.
mvg
Linda