Ontwerp een nieuwe huisstijl voor een bestaand bedrijf dat actief is in de Attractie Verhuur en Organisatie van Evenementen

Datum start: 12-01-2016

Datum einde: 26-01-2016

Totaal budget: € 419.00
Nieuwste inzending
Book cover
Rawoe

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij van Fun Company zijn op zoek naar een nieuwe huisstijl. Fun Company houdt zich bezig met Attractie Verhuur en Verkoop, denk hierbij aan springkussens, draaimolens, klimwanden etc voor publieke evenementen maar ook particulier. Onze opdrachtgevers zijn particulieren, verenigingen gemeentes en overheidsinstellingen. Daarnaast richt Fun Company zich ook op het organiseren van Evenementen zoals markten, braderieën, openingen, team building etc. Dit ook vaak in combinatie met de verhuur van attracties en spel materialen, tenten, electra, etc. Het idee is een huisstijl neer te zetten met een professionelen duidelijke uitstraling. Pakkende kleuren die ons aanspreken zijn rood blauw zwart geel. Maar wij staan open voor veranderingen. Op onze website www.funcompany.be staat ons huidige logo. Ook zal de website ( niet meenemen in het ontwerp ) een aanpassing krijgen op basis van het ontwerp van de nieuwe huisstijl. Geen briefpapier opmaken wat afloopt op papier. Wellicht is het mogelijk om de activiteiten steeds in hetzelfde logo te laten terugkomen. Bijvoorbeeld Fun Company Sales, Fun Company Events, Funcompany Rental, dit steeds in het zelfde beeldmerk maar door een toevoeging toch anders. Wij zijn erg benieuwd naar de voorstellen. Suc6 !!

Bedrijfsomschrijving


Fun Company Verhuurd Attracties en Evenementen Materialen, Verkoop van Attracties en Organisatie van Evenementen.

Doelgroep


Kinderen, Verenigingen, Gemeentes, Scholen, Sport Clubs, Particulieren en Bedrijven, Evenementen Bureaus.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Rood, Blauw, Zwart, Donker Geel

Designer: GerardG GerardG
logo_huisstijl-gerardg-2z2hAYTI

Geen commentaar

GerardGGerardG

Bijgaand het logo verder uitgewerkt in de huisstijl.
Briefpapier is niet aflopend zoals jullie wensen.

funcompanyfuncompany

Dat geeft al een beter beeld. Ik wacht even op reactie van collega's

GerardGGerardG

Prima, ik wacht het af en natuurlijk zijn aanpassing nog mogelijk.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-gerardg-WL7ZeBEW

Geen commentaar

GerardGGerardG

Bijgaand een aantal varianten met de ondertitels toegevoegd.
Aan passingen zijn natuurlijk nog mogelijk.

funcompanyfuncompany

Leuk gedaan. Ik ga er even mee rond hier intern. U hoort morgen van ons

GerardGGerardG

Bedankt, ik wacht het even af.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-gerardg-Acjj3JwG

Geen commentaar

funcompanyfuncompany

Beste ontwerper. Dit is al meer de richting die wij zoeken. Hoe zou u voorstellen de ondertitels Rental, Sales, Events toe te voegen aan het logo ?

GerardGGerardG

Beste opdrachtgever,
Bedankt voor uw waardering. Ik zal het logo verder uitwerken en het vandaag plaatsen.
Met vriendelijke groet, Gerard

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-gerardg-INQpWIGe

Geen commentaar

GerardGGerardG

Beste opdrachtgever,
Bijgaand drie logo voorstellen.
Uiteraard zijn aanpassingen in kleur of vorm nog mogelijk.
Feedback is welkom.
Met vriendelijke groet, Gerard

PS. Om het ontwerp echt goed te bekijken: met rechter muisknop erop klikken en dan (afhankelijk van de browser) kiezen ’afbeelding bekijken’, ’link openen in nieuw venster’ of ’koppeling openen in nieuw venster’.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-gerardg-Hl76iPse

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-gerardg-H8nNuXUe

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.