Hierbij nog een ontwerp, iets anders als de voor afgaande. Deze iets strakker van aard door het vierkant om het logo maar blijft toch een beetje speels door de wenkbrauw en de roze zachte kleur.
Groet,
Femke
Ontwerp een pakkend logo voor mijn Schoonheids studio
- Wedstrijd van: By Fleur
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 06-04-2017
Datum einde: 13-04-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij nog een ontwerp, iets anders als de voor afgaande. Deze iets strakker van aard door het vierkant om het logo en de kleur.
Groet,
Femke

Hoi Fleur!
De ontwerpen die gemaakt zijn, zouden eventueel van kleur en lettertype kunnen wijzigen.
Ik kon van uit de tekst niet precies opmaken welke kleuren je graag wilde gebruiken in het logo en of er nog speciale lettertypes zijn.
Andere aanpassingen kunnen altijd nog gedaan worden.
Hierbij hoop ik je genoeg geïnformeerd te hebben!
Mvg,
Femke