Beste,
Hier is de versie met de complementaire fase.
Hoop dat dat het doel dichterbij brengt.
Ik sta altijd tot uw beschikking voor eventuele wijzigingen.
Met vriendelijke groeten,
IanjaMbola
ontwerp een simpel maar opvallende logo voor een nieuw marketing en eventbureau genaamd Result with Charme
- Wedstrijd van: Resultwithcharme
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 15-09-2021
Datum einde: 22-09-2021
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Linda, Hallo,
Ik dank u voor uw terugkeer, evenals uw waardering voor mijn vorige ontwerp.
Hier is een ander voorstel, en ik hoop dat het uw verwachtingen zal klinken.
Ik wacht nog steeds op je reactie, en ik ben nog steeds beschikbaar voor aanpassingen.
Met vriendelijke groeten,
Ianjambola
Dank je wel voor het voorstel. Result en charme zijn in balans. Wederom erg mooi gedaan. Toch mis ik de marketing uitstraling en de toevoeging van mijn businesspartner. Ik denk dat mijn briefing niet heeft geholpen. Ik ga een geheel nieuwe maken. Want nu moet er aan gesleuteld worden , ik wil ook niet teveel werk vragen. Ga voor een nieuwe briefing.

Beste Linda, hallo,
Hier is mijn voorstel voor het ontwerp van uw logo.
Ik hoop dat dit eenvoudige maar sterke, professionele, charmante en elegante logo aan je verwachtingen zal voldoen.
Ik wacht uw commentaar af en blijf beschikbaar voor aanpassingen.
Met vriendelijke groet,
IanjaMbola
Beste IanjaMbola het ziet er heel mooi uit. echter heb ik de briefing niet goed geformuleerd. Charme komt erg naar voren en hiermee gaat de naam uit balans. ik zie ook aan andere inzendingen dat ik mijn briefing opnieuw moet maken. nogmaals een prachtig logo maar het straalt geen marketing en events bureau uit. doordat charme accentueert.