Ontwerp een sprankelende, moderne huisstijl (inclusief logo) voor ons nieuwe incassobureau, genaamd incasso.co

Datum start: 18-09-2013

Datum einde: 17-10-2013

Totaal budget: € 449.00
Nieuwste inzending
Book cover
mattdesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zoeken een opvallende, herkenbare en duidelijke huisstijl voor onze nieuwe onderneming. De huisstijl, meer in het bijzonder het logo, moet ook in kleine(re) vorm goed zichtbaar zijn. De huisstijl moet fris ogen en onze visie op incasseren uitstralen (snel, betaalbaar, betrouwbaar).

Bedrijfsomschrijving


Incasso.co is een incassobureau dat incassodiensten aan wil gaan bieden aan bedrijven, overheden, particulieren et cetera.

Doelgroep


bedrijven, instellingen, particulieren

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Een huisstijl mag ook in een retro stijl worden ontworpen!

Wij staan ook open voor afwijkende kleuren ten opzichte van de ingediende ontwerpen!

Designer: o0taartje0o o0taartje0o
logo_stationery-o0taartje0o-ZZAXZKpU

o0taartje0oo0taartje0o

Hierbij verschillende font opties en design vormen in de fonts

renenijmanrenenijman

Moet zijn: "uw incassozaken"...

o0taartje0oo0taartje0o

Dank je wel

jorgveenbaasjorgveenbaas

Dankjewel. Voorkeur voor een modern lettertype met strakke 'dikke' letters.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-o0taartje0o-5Fpc0IWu

o0taartje0oo0taartje0o

Vervolg van vorige inzending een idee voor de huisstijl op basis van mijn logo

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-o0taartje0o-41CAOXjs

o0taartje0oo0taartje0o

Beste opdrachtgever,

Hierbij mijn deelname aan uw wedstrijd. Ik heb gekozen voor een design met 4 mannen aan een tafel maar dat ook een iconische look geeft op afstand daardoor krijg je een strak en gestileerd uiterlijk.

Het beeldmerk is apart te gebruiken van het lettertype en andersom met blijft de herkenbaarheid intact.

Ik hoor graag wat u er van vindt.

Groetjes,

Tara

jorgveenbaasjorgveenbaas

Beste Tara,
Leuk dat je mee wilt doen aan de wedstrijd. Je ontwerp is erg mooi! Zou je nog wat mogelijkheden kunnen laten zien met andere lettertypen? En ik denk dat op de plek van incassobureau eerder een slogan zou moeten komen of helemaal niets. In elk geval een heel mooi begin!
Groeten,
Jorg

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.