Ontwerp een stoer en eigentijds logo voor 2e hands merk kinderkleding

Datum start: 17-11-2021

Datum einde: 24-11-2021

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
SamiddhaH

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwerp een logo en huisstijl die fris, sfeervol en niet oudbollig en tuttig overkomt, maar juist hip en van deze tijd. Ik verkoop mijn kleding vooral op markten en braderieën.
Uiteindelijk is het de bedoeling dat dit logo gebruikt gaat worden voor de webshop, belettering op de bus, visitekaartjes etc.
De bus wordt ingericht naar een smaakvolle rijdende winkel met een openslaande zijkant.
Mijn voorkeur gaat uit naar poederkleuren, zeker geen felle kleuren.
Het zou geweldig zijn om hergebruik van kleding te benadrukken in het logo.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Mooiniet Mooiniet
logo_huisstijl-mooiniet-EEItPsDQ

MooinietMooiniet

Hallo Bis Kids,
Hierbij een eerste voorstel voor een logo met aanzet tot een identiteit voor Bis Kids.
Ik heb gekozen voor een moderns schrijfletter, gecombineerd met een cleane schreefloze letter. Het zijn twee korte woorden en ik wilde het geheel graag compact houden.
Als beeldmerk heb ik gekozen voor een zonnetje. Om een recycle-pijl of handjes te gebruiken om het tweede-leven karakter weer te geven vond ik iets te plat, dus dacht ik aan de opkomende zon als synoniem voor een nieuwe dag/tweede leven.
Een zacht kleurenpalet met aardse en vergrijsde tinten, die in de hele huisstijl terug kunnen komen.
Ik ben benieuwd of de sfeer en stijl je aanspreken. Laat ook vooral weten als dat niet zo is en waarom, dan kan ik wellicht een nieuw voorstel maken dat passender is.
Ik zie je reactie graag tegemoet.
Vriendelijke groet
Jorina - Mooiniet
insta - kickmooiniet

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.