Mock up sample
Ontwerp een strak logo en visitekaartje voor een beginnend consultancy bedrijf. Met mogelijk daarna ook website design.
- Wedstrijd van: robwasserman
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-02-2017
Datum einde: 08-02-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hello! Any thoughts??
I like it. I will decide today or tomorrow with design I choose.
Ohh, okay. I can still send you revisions for this if I get selected. Anyway, good luck choosing have a nice day!

Geen commentaar
deze is ook leuk! Dank je wel voor de alternatieven!
Which font do you like better? :D So I can make some mockup samples for you
this one. its simple and pretty standard I guess, but the second one I think is too digital
Okay, I'll send some mock ups later on :D

How about this?
I like it!

Geen commentaar
Leuk ontwerp! Ik vind de 'globe' erg leuk. Ik weet nog niet wat ik van die letters vindt, maar misschien moet ik gewoon even er aan wennen. Kan je iets meer laten zien hoe je bijvoorbeeld een kaartje er uit zou laten zien? En waar zou je mijn tagline laten?