Beste Guy,
Dit was een voor mij een lastige opdracht. Want GPB bestaat al vaak als logo. Je moet voorkomen dat je iets maakt wat al bestaat. .
Ik wilde een stoer logo maken wat strak was, mooi, opvallend maar toch goed te lezen en dit is het geworden.
Het kan overal op worden gebruikt, ook voor Social media, als watermerk enz.
Ook heb ik het in 1 kleur gemaakt, want met kopiëren in zwart wit, blijft het logo zo leesbaar, voor iedereen, ook voor mensen die kleurenblind zijn. Er zijn geen kleuren die tegen elkaar wegvallen.
Feedback stel ik zeer op prijs, dank alvast en veel succes met uw bedrijf.
Met vriendelijke groet,
Margriet Pronk.
ontwerp een strak logo voor nieuwe firma
- Wedstrijd van: Betonboringen71
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 24-09-2020
Datum einde: 08-10-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

