Beste opdrachtgever,
mijn excuses voor de gemaakte schrijffout.
hierbij de aanpassing
Ontwerp een stylish, fashionable en sexy huisstijl en logo voor Maybelle een webshop in fashionaccessoires
- Wedstrijd van: Maybelle
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-09-2013
Datum einde: 08-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Deze is zeker leuk! Dank je wel!
MVG,
Selma

Beste opdrachtgever,
een clean logo, voor meer klasse
groet, Dennis

Beste opdrachtgever,
allereerst hartelijk dank voor uw beoordeeling en feedback.
hierbij een aangepast voorstel, de vorm van de tas los gelaten, het concept doorgevoerd op de cirkel, met een ander kleurenpalet.
met vriendelijke groet,
Dennis
Mooi! Bedankt voor de snelle respons en de ontwerpen!
MVG Selma

Beste opdrachtgever,
Dit logo is een accessoirre
met vriendelijke groet,
Dennis
Leuk ontwerp! Kun je misschien het logo iets ronder maken en wat andere kleuren laten zien zoals roze en oranje .
Bedankt alvast!
MVG
Selma