Geen commentaar
Ontwerp een uitnodigend logo voor een nieuwe therapie praktijk
- Wedstrijd van: gemmat
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 10-07-2017
Datum einde: 24-07-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dit zijn de twee logo's die ik heb aangepast. Ik hoop echt zo dat het hem gaat worden :) Als ik nog een achtergrond kleur of iets anders kan aanpassen, dan zegt u het maar. Dank je!

Geen commentaar
ik vind het echt een prachtig ontwerp. Twijfel tussen dit logo en nog een ander.
zou je de zwarte merel met halve boog ook de halve boog in een heel dun zwart lijntje willen maken? Dunner dan de zwarte boog links boven (Bij de witte merel).
Even kijken hoe dat er uit ziet.
De blauwe en groene boog zijn het voor mij allebei net niet en de zwarte vind ik te nadrukkelijk.

Geen commentaar
Ik begrijp wat je bedoelt, al hoewel het soms ook lastig is uit te leggen online.
Ik heb geprobeerd de halve cirkel te behouden en de merel donker te houden met een lichte achtergrond. De naam Merel staat nu ook dichter bij de vogel, waardoor het meer 1 geheel is. Hopelijk zit er eentje tussen die je echt bevalt :)
ik vind de rechter het mooiste.
Ik ben nog wel wat aan het zoeken naar over het mogelijk is de achtergrond van kleur te veranderen. als ik terug kijk, dan merk ik dat ik de eerste zwarte nog het mooiste vind omdat het zo sprekend is. Alleen vind ik het dan te zwart. Zou je de achtergrond ook lichter kunnen maken (eventueel de vogel in de zelfde kleur mee). of een gemêleerde achtergrond.
fijn dat je zo mee zoekt!!
Hi Merel,
Ik heb al het een en het ander aangepast.
Zit er eentje tussen die je echt past?
Dank je voor je feestback.

Hierbij de nieuwe logo's. Hopelijk zit er eentje tussen die je echt mooi vindt.
Mooi! Ik kom er nog bij je op terug.
ok top!
Heeft u enig idee welke van de logo's u het beste bevalt? graag laat weten welk logo aangepast moet worden, zodat ik aan kan werken. Bedankt!
Ik blijf de 'zwart gevulde' merel het mooiste vinden. Zou je iets kunnen doen met de achtergrond? ik vind het nu te massief en te donker/zwart.
De halve cirkel vind ik mooi. Ook dat de vogel dan dichter bij de naam staat.
T.a.v. de 2e zwarte merel: het extra licht erom heen vind ik te veel. Dan vind ik de eerste versie mooier.
Ingewikkeld om uit te leggen. Begrijp je wat ik bedoel?

Hopelijk is dit design naar wens :)
ik vind het mooi. ik vind de linkerkant wel te donker. en ik twijfel ook wat over de cirkel. De eerste gedachte is namelijk dat het gesloten is.
Wat ik mooi vind aan de donkere merel is dat er licht om heen zit.
Zou je daar iets mee kunnen doen? Ik kan me ook voorstellen dat je nog even wacht, want de wedstrijd loopt net een paar uur... tot nu toe heb je wel het mooiste design gemaakt.
Dank je wel voor je compliment en je feedback. Ik zonet juist de nieuwe logo's opgestuurd.