Ontwerp een verpakking huisstijl logo voor REALMEAL een stoere maaltijdvervanger

Datum start: 17-04-2019

Datum einde: 01-05-2019

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
bert-jan-design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een strakke, stoere en moderne huisstijl voor RealMeal die een relatief jonge stoere doelgroep aan moet spreken. Het gaat hier om een huisstijl van een maaltijdvervanger. We hebben 2 soorten verpakkingen: Shakes in stazakken en repen in een verpakking zoals elke mueslireep verpakt zit;).

De verpakkingen moeten aantrekkelijk zijn en uit de schappen springen. Als je de verpakkingen ziet moet je spontaan honger krijgen! De shakes zullen verkrijgbaar zijn in 3-4 smaken dus het is belangrijk dat je in de branding ruimte houdt voor meerdere variaties aan smaken. De maaltijdshakes zijn verpakt in stazakken(pouches). Als voorbeeld kan je de smaak: "Slim strawberry" nemen.

Voor de maaltijdreep mag je de smaak:
"smart salty caramel" nemen.

Mocht je ook nog een leuk slogan bedenken is dat zeker een pré!

Samenvattend:
- Logo & huisstijl
- Verpakking maaltijdshake: "slim strawberry"
- Verpakking maaltijdreep: "smart salty caramel"
* Pakkende slogan

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: OptiMr. OptiMr.
logo_huisstijl-optimr-Upms9X2e

OptiMr.OptiMr.

Beste pitcher,

Hierbij mijn voorstel voor RealMeal. Ik heb de nadruk gelegd op de speelse maar toch stoere doelgroep. De naam moet eruit springen maar per smaak zijn de kleuren en illustraties zo opgezet dat ze makkelijk herkenbaar zijn.

Ik ben benieuwd naar uw reactie!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.