En bij deze de tweede.
Ontwerp fris en luchtig logo voor nieuwe papierhandel
- Wedstrijd van: merjan
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 03-10-2013
Datum einde: 17-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bij deze de eerste huisstijl.

Beste opdrachtgever,
Bij deze een voorstel voor een logo in 2 verschillende kleur voorstellen. Andere kleur mogelijkheden zijn er ook.
Ik hoor graag wat u er van vind.
Met vriendelijke groet,
Jefry Albers
Dit is een zeer leuk en speels fris ontwerp !
Beste,
Bednkt voor uw positieve reactie. Is er nog iets dat u graag aangepast ziet, of zal ik gewoon nog een aantal voorstellen doen ?
Met vriendelijke groet,
Jefry Albers
Dit is zeker een kanshebber. Zal geen gemakkelijke keuze worden. Bedankt voor uw ontwerp. Misschien nog even de huisstijl maken dan?
Die ga ik zeker nog even maken voor u. Die mag u nu vanavond of morgenvroeg verwachten.
Met vriendelijke groet,
Jefry Albers