Ontwerp het beeldmerklogo en de huisstijl voor de cosmetische kliniek SKN2

Datum start: 03-08-2020

Datum einde: 31-08-2020

Totaal budget: € 629.00
Nieuwste inzending
Book cover
Jolla-Art

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwerp het beeldmerklogo en de huisstijl voor de cosmetische kliniek SKN2. De naam is SKN2. Het cijfer 2 in de naam geeft kracht (en kwadraat, samen sterker) en staat ook voor 'Skin 2.0', dus de 2.0 versie. Het heeft dus meerdere betekenissen. Zie ook bij Core values van de oprichters. De kliniek wordt opgericht door 2 bevriende dermatologen die elkaar al langer dan 15 jaar kennen. Beiden zijn al 20 jaar actief in de dermatologie. Met de oprichting van dit bedrijf willen we i.s.m. huidtherapeuten, dermatologen, plastisch chirurgen en cosmetisch artsen een nieuw merk neerzetten met een hoge kwaliteits standaard voor cosmetiek, huidzorg en huidverbetering (laser, peelings, injectables, chirurgische behandelingen). Met onze jarenlange ervaring, expertise en kennis van de zieke huid willen we met deze samenwerking ons gaan inzetten voor het behoud en de optimalisatie van de gezonde huid.
We willen ons positioneren als expert en innovatief deskundige instelling binnen de Nederlandse cosmetische zorg.
De kliniek zal filialen gaan krijgen in de Randstad en Midden Nederland.
Onze zorg zal gaan om een totaal concept waarin de klant centraal staat. We richten ons op zowel vrouwen als mannen en proberen de natuurlijke schoonheid te accentueren.

Primaire doelgroep: vrouwen in de leeftijd van 30-49 jaar met een bovengemiddeld inkomen

Tone of Voice: professioneel, hoogwaardig, innovatief, ‘mens’ centraal, verantwoord en veilig.
Core values oprichters: Vriendschap, Betrouwbaarheid, Vertrouwen, Veilig gevoel geven, Helpen

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Margriet Pronk Margriet Pronk
logo_huisstijl-margriet-pronk-u4PXkwZU

Margriet PronkMargriet Pronk

Hierbij mijn bijdrage, ik hoop dat u het mooi vindt.

Ik ben uitgegaan van symmetrie en wel van ogenschijnlijke symmetrie. Immers, ons gezicht lijkt symmetrisch, totdat je het spiegelt. Dat geldt ook voor dit logo. Er is een symmetrie en toch is er verschil. Ogenschijnlijke perfectie.

Ook heb ik een kleine kwinkslag gemaakt naar de i die nu niet in het woord Skin Staat.

De K en N zijn gestreept, dat staat voor een huid die ademt.
De S en de 2 staan naar elkaar toegebogen en dit maakt alles 1 geheel.

Mocht dit ontwerp u aanspreken en u wilt er nog tekst bijgeschreven hebben, dan kunt u dat altijd aangeven. Ik voeg het graag voor u toe.

Zoals u kunt zien kunt u het logo in iedere gewenst kleur toepassen. Zo zou u voor iedere categorie, hetzelfde logo maar met een andere kleur kunnen gebruiken.

Met vriendelijke groet,

Margriet Pronk.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.